0%
KRZEWSCY
  1. Mieszkania
  2. Domy
  3. Działki
  4. Lokale i obiekty
  5. Wynajem

Nasz zespół

przy komputerze

mgr Izabella Krzewska

tel. 602 731 844
e-mail: iza@krzewscy.com.pl

Związana z rynkiem nieruchomości od 1994 roku.

Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku, a także Podyplomowe Studia Mediatorów Sądowych na tej samej uczelni. Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 677. Posiada także tytuł eksperta i doradcy rynku nieruchomości Powszechnego Towarzystwa Doradców i Ekspertów Rynku Nieruchomości. Współtworzyła Podlaskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości pełniąc na przestrzeni lat wiele funkcji w jego organach. Swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniła się do rozwoju i kształtowania lokalnego rynku. w szerszym zakresie reprezentowała środowisko zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami będąc wieloletnim członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej funkcjonującej przy Ministerstwie Infrastruktury w Warszawie. Prowadziła wykłady na kursach specjalistycznych dla pośredników w obrocie nieruchomościami organizowanymi przez NOT w Białymstoku. Zdobyła wiele wyróżnień i nagród min. złotą nagrodę za całokształt swojej działalności nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Izabella jest perfekcjonistką w działaniu, nie znosi chaosu. Wiele wymaga od siebie, ale także od innych. Rozumie i słucha ludzi. Zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. Robi w życiu to, co kocha i zaraża swoją pasją innych.


Roman Wasiluk

tel. 602 731 977
e-mail: roman@krzewscy.com.pl

Absolwent Szkoły Chorążych Wojsk Zmechanizowanych w Elblągu.
Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w pracy w wojskowości w tym 6 letnie związane z obsługą personalno-kadrową z wykorzystaniem aktualnie obowiązujących przepisów prawa.
Od lat zainteresowany także rynkiem nieruchomości. Aktualnie swoje zainteresowania rozwija i realizuje w pracy z klientami przy transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Perfekcyjny w działaniu, ambitny, dociekliwy, empatyczny, doskonale zorganizowany. Na rynku nieruchomości działa z pasją i dużym zaangażowaniem codziennie realizując nowe zadania. Znakomicie sprawdza się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i pracy w zespole. Specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży mieszkań. Doceniany przez klientów za profesjonalną obsługę transakcji.

mgr Monika Kosińska

tel. 668 049 456
e-mail: monika@krzewscy.com.pl

Absolwentka Politechniki Białostockiej Wydział Zarządzania  i Marketingu. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z klientami oraz przy udzielaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości, które zdobyła między innymi podczas długoletniej pracy w MBanku. Od marca 2018 r związała się  z Openfinace S.A. Aktualnie zajmuje się indywidualnym dla każdego klienta doborem najlepszej oferty kredytu hipotecznego, gotówkowego, a także firmowego. Posiada wszechstronną wiedzę z zakresu ofert kredytowych, nieruchomości, a także prawa. Często pomaga klientom w regulowaniu ich sytuacji finansowej przed zaciągnięciem kredytu, a także pomaga przejść przez proces kredytowy aż do momentu podpisania umowy kredytowej z bankiem. Jest rzetelna, kompetentna i doceniana przez klientów.

zdjecie-maciej-szymczyk-190x190

mgr Maciej Szymczyk

tel. 85 744 38 38
e-mail: kontakt@krzewscy.com.pl

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Podyplomowych Studiów z Zakresu Zarządzania i Marketingu w Przedsiębiorstwie na SGH w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy w bankach: Millenium, BOŚ, Santander Consumer Bank, gdzie specjalizował się min w kredytach hipotecznych. Od 2009 r zajmuje się doradztwem finansowym i kredytowym we współpracy z Domem Kredytowym Notus S.A. Wyjątkowo profesjonalny, empatyczny i rzetelny. Potrafi nawiązać doskonały kontakt z klientami i bezboleśnie przeprowadzić ich przez cały proces związany z otrzymaniem kredytu na zakup nieruchomości.

Do góry